Běžecký závod pro všechny nadšence, konala se Přeštická desítka - FOTKY

29.04.2017 16:50

Běžecký závod pro nadšence všeho druhu se konal po roce opět v Přešticích. Trasa byla tradičních 10 kilometrů, pořadatelé ale nově připravili i kratší Fit Běh.

přeštická desítka foto Milan Janoch (19)
přeštická desítka foto Milan Janoch (2)přeštická desítka foto Milan Janoch (3)přeštická desítka foto Milan Janoch (1)přeštická desítka foto Milan Janoch (4)přeštická desítka foto Milan Janoch (6)přeštická desítka foto Milan Janoch (7)přeštická desítka foto Milan Janoch (8)přeštická desítka foto Milan Janoch (10)přeštická desítka foto Milan Janoch (11)přeštická desítka foto Milan Janoch (12)přeštická desítka foto Milan Janoch (13)přeštická desítka foto Milan Janoch (14)přeštická desítka foto Milan Janoch (15)přeštická desítka foto Milan Janoch (16)přeštická desítka foto Milan Janoch (18)přeštická desítka foto Milan Janoch (17)přeštická desítka foto Milan Janoch (19)přeštická desítka foto Milan Janoch (20)přeštická desítka foto Milan Janoch (21)foto beh ilustrační milan janoch

Závod Přeštická desítka se konal v sobotu 29. dubna na loukách v Přešticích směrem na Příchovice. Zázemím závodu byla přeštická loděnice známá jako KČT u řeky Úhlavy.

Tentokrát kromě desítky byla připravena i kratší trasa, tzv. Fit běh měřil 5 kilometrů. Součástí závodu byly i dětské běhy.

Hlavní závod Přeštická desítka se běžel trase v meandrech Úhlavy, po lukách kolem Příchovic, Lužan a Přeštic. Fit běh na 5 kilometrů vedl k Lužanům a zpátky. Děti běhaly po značené trati v okolí loděnice. Vítěze neminuly ceny a děti perníkové medaile.