Další prohra pro Škodovku. Byl to hodně těžký zápas, řekl plzeňský brankář

30.09.2023 7:10

Škodovka vyjela v pátek 29. září na led soupeře, po domácí prohře se Spartou ji čekaly Pardubice. A bohužel další prohra. Po pěti odehraných duelech má tak Plzeň jen tři body. V neděli přivítá Kladno, kde si bude chtít určitě spravit chuť.

2023.09.14-17.27.36-460w

Na ledě Pardubic inkasovali indiání hned čtyřikrát a bohužel jen jednou skórovali. „Byl to hodně těžký zápas. Pardubice jsou jedním z adeptů na titul a dneska to v utkání proti nám ukázaly,“ řekl po zápase plzeňský brankář Samuel Hlavaj, který byl vyhlášen nejlepším plzeňským hráčem zápasu. I když za svá záda pustil čtyři branky, připsal si několik pěkných zásahů.

Domácí Pardubice se dostaly brzy do vedení. Po první třetině vedli domácí o jednu branku. Jenže Plzeň neskorovala ani ve druhé třetině, naopak Pardubice zvýšily náskok na 2:0.

Navíc na začátku třetí třetiny Pardubice daly třetí branku a Plzni ještě více odskočily.Vyrazil jsem ránu od modré čáry, posléze se kotouč odrazil od plexiskla k Michalu Houdkovi, on se ho snažil odkopnout, avšak nakonec ho trefil tak nešťastně, že od jeho brusle to šlo do mé nohy a poté do brány,“ uvedl k nešťastné brance plzeňský brankář. Svoji výhru pak potvrdili domácí ještě čtvrtou branku. Plzeň se dočkala  kýžené branky až v závěru zápasu.

Pardubice - Plzeň 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 2. Radil (T. Dvořák, Hrádek), 31. Zohorna (R. Kousal, Vála), 45. Vála, 53. Radil (R. Kousal) – 60. Jansa (Adam).
Průběh utkání: 0:0, 4:0, 4:1.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
DKlub
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT