Dýšinská žabička má za sebou 5. kolo

18.09.2012 7:48

Už 5. kolo má za sebou tradiční tour v Golf Parku Plzeň v Dýšiné u Plzně, Dýšinská žabička. Počasí se vydařilo, ceny byly jako obvykle lákavé. Šesté kolo je připraveno na říjen.

žába 106
žába 012žába 038žába 042žába 044žába 047žába 054žába 076žába 080žába 090žába 095žába 100žába 106žába 120žába 125žába 132žába 140

V neděli 16. září se dýšinské hřiště Golf Park Plzeň opět zaplnilo golfisty a golfistkami, kteří se pustili do boje o bodíky v celoroční klubové tour Dýšinská žabička. Počasí při 5. kole bylo nádherně letní a babí podzim ukázal svou přívětivou tvář.
Partnerem tohoto kola byla společnost Brýle – on line , která vítězům věnovala překrásné sluneční brýle několika světových značek, a dále restaurace Na Parkánu s vouchery na 500 Kč pro výherce jednotlivých kategorií.

Soutěžilo se tradičně ve třech kategoriích a to 0 - 18, 18,1 - 36 a 37 - 54. Připraveny byly i tentokrát lákavé ceny stejně, jako tomu bude v dalším kole v říjnu!

• 2.místo: Miloslava Ráčková (38 b)

Na závěr proběhlo losování o víkendový pobyt v ML v hotelu Esplanade vč. fee na ML, fotoaparát OLYMPUS a láhev červeného vína, roční předplatné časopisu GOLF DIGEST, golfové míčky.

Všem výhercům moc blahopřejeme!
Šesté finálové kolo žabičky proběhne až v říjnu - neděle 14. 10. 2012. Tak si termín nezapomeňte zaspat do Vašich diářů, hrát se bude o krásné celoroční ceny věnované cestovní kanceláří SNAIL TRAVEL, prodloužené víkendové pobyty pro 2 osoby do Rakouska, Itálie a Maďarska.