Fotbalový rok 2022 je u konce. Viktorka si z Pardubic veze remízu 1:1

13.11.2022 17:20

Fotbalisté Plzně se v 16. ligovém kole prali s poslední týmem tabulky z Pardubic. Čtvrt hodiny před koncem vyrovnával Havel, utkání tak skončilo nerozhodně 1:1.

Viktorka_Pardubice_131122_FCVP

První poločas byl bezgólový. Podívaná pro fanoušky nebyla nikterak zajímavá. Několik šancí Viktorka měla, nedokázala je ale proměnit.

Pardubice se ovšem radovaly hned ze své první příležitosti v druhém poločase. Michal Hlavatý přihrál na malé vápno Pavlu Černému, jemuž se zprvu zakončení nepovedlo, ale míč se k němu vrátil a podruhé už se nemýlil.

Plzeň tak s posledními Pardubicemi prohrávala, několik příležitostí na vyrovnání měla, opět se je ale nepodařilo proměnit. Až čtvrt hodiny před koncem viktoriáni vyrovnali, Mosquera sklepl míč pod sebe na Milana Havla a jeho zakončení na zadní tyč skončilo v síti.