09.12.2025 9:18
09.12.2025 9:10
Vodné a stočné v Plzni se v roce 2026 zvýší
08.12.2025 14:21
Novoroční ohňostroj na plzeňském náměstí nebude. Nahradí ho videomapping
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
Indiáni vyhráli boj o body na severu Čech, Liberec porazili 3:2
Boj s Tygry byl napínavý do samého konce. První i druhá třetina gólově přála Plzni, Liberec se ale nevzdal a v poslední třetině zabojoval.
Plzeň začala pod Ještědem aktivně. V první třetině byl úspěšný Petr Zámorský, kdy se trefil přesně do levého horního rohu. Po prvních dvaceti minutách tak vedla Škoda o jednu branku.
Zkraje druhé části putovala Plzeň krátce po sobě dvakrát na trestnou lavici a Liberec měl velkou příležitost na vyrovnání. Tu však nevyužil. Naopak! "Už při rovnovážném stavu na ledě si vzal kotouč ve středním pásmu Tomáš Mertl a jeho následná střela přes obránce skončila až v brance. První gól pro plzeňského útočníka v této sezóně," uvedl plzeňský hokejový klub.
V poslední třetině se povedlo Liberci srovnat. V závěru mohla obě mužstva rozhodnout, žádná branka ale nepadla, utkání tak muselo do prodloužení. Hra ve třech ale nakonec trvala pouhých 35 vteřin. A úspěšný byl opět Petr Zámorský.
Foto: HC Škoda Plzeň