Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

19.05.2024 16:02

Bouralo se na dálnici D5, auto narazilo do svodidel na km 114 ve směru na Prahu. Jeden pruh je neprůjezdný.

Další nehoda je u Chotíkova na silnici 20, střetla se dvě auta. Nehoda je bez zranění

Na Mikuláše čeká na dětské fanoušky indiánů vstup zdarma

01.12.2015 20:04

Mikuláš ovládne i plzeňský hokej! Všichni fanoušci do 15 let mohou navštívit utkání s Chomutovem zcela zdarma, ovšem pod podmínkou, že přijdou vyzdobeni jako Mikuláš, anděl nebo čert.

Foto Pavel Němeček (22)

HC Škoda Plzeň zve všechny fanoušky plzeňských indiánů na utkání s Chomutovem, které se uskuteční 6. prosince již od 15:20 hodin. Zápas připadl přesně na oslavu svátku svatého Mikuláše, a klub pro své nejmladší fanoušky připravil jedinečnou pobídku.

"Oslava svátku svatého Mikuláše je v České republice jeden z nejtradičnějších svátků. Samozřejmě bychom jej rádi oslavili s našimi fanoušky vítězstvím a pro ty nejmenší jsme připravili speciální příležitost být u toho také. Stačí, pokud dorazí na utkání v masce Mikuláše, anděla nebo čerta. Osobně se moc těším, kolik jich na stadionu nakonec potkám a jak nápadité převleky si připraví. Vstup zdarma platí pro všechny děti do 15 let," uvádí Magdalena Bočková, marketingová manažerka klubu.

Rodiče dětí, kteří dorazí na zápas jako doprovod si však vstupenku koupit musí. Na pokladně jim bude vydána jejich vstupenka, kterou zaplatí, a sousedící, kterou obdrží zdarma pro své dítě v kostýmu. Ti starší, kteří již třeba přijdou sami, dostanou lístek jen pro sebe. Před zahájením utkání a o přestávkách bude na stadionu přítomen i opravdový Mikuláš, čert a anděl a děti, které mu řeknou básničku nebo zazpívají písničku, dostanou malou nadílku.

FOTO: ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT