Plzeňští futsalisté podlehli Brnu

05.12.2011 7:40

Rozdílem jednoho bodu prohráli futsalisté SK Indoss Plzeň v pátek 2. prosince v Brně, kde se hrálo 11. kolo Chance Futsal ligy.

futsal, archiv SK Indoss Plzeň

Futsalisté SK Indoss Plzeň přivezli v pátek 2. prosince z Brna prohru.

Tango Brno - SK Indoss Plzeň  5 : 4 (2:0)

Zápas v rámci 11. kola Chance Futsal ligy začal v Brně ve 21 hodin a celou první půli to pro Plzeň vypadalo špatně. Poločas skončil vedením domácích 2:0, když plzeňského brankáře překonali v 7. minutě Kovács a v 10. minutě Záruba. Po poločase se Brno dostalo do vedení dokonce 4:0, ale Indoss dokázal před koncem svou sílu a poctivě náskok dotahoval. Ještě ve 39. minutě snížil Mižár na 4:5 a kdyby utkání trvalo déle, možná by Plzeň dokázala Brno přehrát. Takhle prohrála 4:5.

Branky: 7. Kovács, 10. Záruba, 24. Svoboda, 25. Záruba, 32. Seidler, 32. D. Míka, 34. Vnuk, 35. D. Míka, 39. Mižár.

Další zápas čeká plzeňské futsalisty až v neděli 11. prosince od 18 hodin, kdy se utkají v Liberci s Andy, momentálně posledním týmem ligy.