Plzeňští futsalisté podlehli Slavii (26.10.2011 20:56:00)

26.10.2011 20:56

Ve středu 26. října se v Praze hrálo 4. kolo futsal ligy, ve kterém futsalisté SK Indoss Plzeň podehli domácí Slavii 2:4!

2282

Futsalisté SK Indoss Plzeň se ve středu 26. října utkali na půdě soupeře s SK Slavia Praha. Zápas v rámci 4. kola futsal ligy prohráli 2:4.

SK Slavia Praha - SK Indoss Plzeň 4:2 (2:1)

Vedení se sice v 7. minutě ujali Plzeňané gólem Davida Míky, ale domácím se nakonec podařilo první poločas dotáhnout do konce za stavu, kdy vedli 2:1. Ve 13. minutě srovnal Michal Kamas a těsně před koncem poločasu Jaroslav Kroh. Ve druhé půli zápasu se Plzeň snažila soupeře dohnat. Ale už ve 24. minutě zvýšil náskok Slavie Rott a v další minutě Šafránek. Nakonec dokázala Plzeň jen snížit nepříznivé skóre na 2:4 druhým gólem Míky.

Branky: 13. Kamas (Fichtner), 19. Kroh (Wojnar), 24. Rott (Oliva), 25. Šafránek (Kamas) - 7. Míka D. (Míka M.), 30. Míka M.

Další zápas čeká SK Indoss Plzeň v pátek 28. října, kdy v hale Slavia VŠ Plzeň přivítají tým Torf Pardubice. Hraje se od 20 hodin.