Pozor změna! Fanoušci dnes na pohárový zápas Viktorky nesmí!

28.04.2021 11:26     28.04.2021 11:55

Původně jsme vás informovali na základě potvrzených informací z klubu o tom, že diváci mohou na stadion dnešního duelu semifinále MOL Cupu proti Teplicím. Vše je ale jinak!

DSC_7158s

"Diváci na tribuny nesmí! Semifinále poháru se odehraje bez fanoušků," hlásí nakonec před polednem FC Viktoria Plzeň!

Důležitá informace pro všechny permanentkáře, kteří se dnes odpoledne chystali na fotbal do Doosan Areny. Po intervenci ze strany příslušných orgánů došlo k zastavení celé akce, fanoušci do hlediště nemohou pod hrozbou vysokých sankcí.

V úterý večer na základě aktuální situace udělala FC Viktoria Plzeň vše pro to, aby mohla za přísných podmínek pustit na stadion omezené množství permanentkářů, dokonce se jim rozhodla zajistit i testování zdarma. Vše zbytečně.

„Před několika okamžiky nám vše zastavily příslušné orgány. Povolení je prý platné až od 1. května, tudíž dnes nemůžeme vpustit žádné fanoušky na stadion pod hrozbou vysokých sankcí,“ vysvětluje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

„V první řadě se chceme omluvit všem našim fanouškům, kteří si začali zařizovat všechny věci nutné pro návštěvu stadionu. Toto rozhodnutí nechápeme, nerozumíme mu, ale musíme jej v tuto chvíli respektovat,“ uzavřel mluvčí klubu.

Povoleno je nově na ligové fotbalové zápasy 10 % kapacity stadionů včetně pořadatelů, novinářů, partnerů apod. Více jsme psali zde.

ilustrační foto

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Tabory primeststke ovce (zkouška plnosti webu)_copy_copy
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT