Řidiče u D5 na Tachovsku čeká uzavírka!

26.05.2014 9:33

Řidiči, kteří sjíždí z D5 na Tachovsku na exitu 107 u Ostrova u Stříbra musí počítat s uzavírkou. Ta potrvá až do 10. června a objížďka platí pro osobní i nákladní auta, týká se i návštěvníků areálu Alfrédov. Čtěte podrobnosti!

Stavba mostu na Jateční pokračuje podle plánu.

Řidiči, kteří sjíždí z dálnice D5 na Tachovsku u Ostrova u Stříbra, musí počítat s omezením. Od pondělí 26. května až do 10. června bude platit uzavírka silnice II/230. Se změnami musí počítat řidiči i návštěvníci golfového areálu Alfrédov, kam se bude teď jezdit po objížďce.

Řidiči na dálnici D5 musí v následujících dnech počítat s komplikacemi u sjezdu číslo 107 u Ostrova u Stříbra. Kvůli pracem na silnici platí úplná uzavírka silnice II/230. "Uzavírka je v úseku od křižovatky Stříbro – Kladruby směr Ostrov u Stříbra, 130 m od hrany křižovatky. Objízdná trasa pro osobní a nákladní dopravu je vedena po silnici II/203 - Horní Sekyřany, křižovatka se silnicí III/203 12 - směr Lochousice - po silnici II/230 Ostrov u Stříbra a v opačném směru," zní oficiální úprava trasy.

Opatření vydal Městký úřad Stříbro.

S omezením a změnou trasy musí počítat také návštěvníci golfového areálu Alfrédov. Návštěvníci, kteří míří do Alfrédova mimo těleso dálnice, musí jet po objízdné trase Plzeň - Stod - Ves Touškov - Lochousice - Ostrov - Alfrédov. Pokud se jede po dálnici D5, sjíždí se až na exitu 119 a následně trasa vede přes Benešovice - Kladruby u Stříbra - Lšelín - Kostelec u Stříbra až do Alfrédova.

 

FOTO: ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Tabory primeststke ovce
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB Kamiq