Sportmanie jede dál! Čtvrtý obvod ocenil talenty i osobnost roku – FOTKY

21.08.2020 19:23

Zástupci čtvrtého plzeňského obvodu předali ocenění mistryni republiky v triatlonu Kateřině Chytilové. Vyhlásili také sportovní osobnost roku 2019 ze svého obvodu.

3
321

Ceny na pódiu předali v rámci Dne s Městským obvodem Plzeň 4 starosta Tomáš Soukup a místostarosta Zdeněk Mádr společně s legendami a olympijskými medailisty hokejistou Vladimírem Bednářem a házenkářem Vladimírem Haberem. Na pódium rovněž dorazili házenkáři plzeňského Talentu, se kterými později proběhla autogramiáda.

Z mladých talentovaných sportovců byla oceněna mistryně ČR v triatlonu Kateřina Chytilová, která od zástupců čtvrtého obvodu převzala dárkové předměty s voucherem na sportovní potřeby. Sportovní osobností roku 2019 ze čtvrtého městského obvodu pak byla vyhlášena jednatelka Tělocvičné jednoty Sokol Plzeň-Doubravka a vůdčí osobnost badmintonu Milada Horáková. Kromě dárkového koše od zástupců vedení obvodu převzala také pamětní list.

"Jsme moc rádi, že na čtyřce máme velké sportovní talenty, naděje a také osobnosti, které sportu zasvětili celý svůj život a své znalosti nyní předávají právě mladším generacím. Velmi si vážíme dlouhodobé činnosti a celoživotního přínosu paní Novákové pro sport, sokol i náš obvod. Kateřině, která je novou nadějí pro český triatlon, přeji, aby se jí i nadále dařilo. Držíme jí palce, aby veškeré úsilí, které do triatlonu dává, přetavila v další sportovní úspěchy, “ řekl starosta Tomáš Soukup.

Mezi sportovce roku 2019 ze čtvrtého obvodu patří také plavci Ellen Zaradič a Tomáš Chocholatý a atletka Linda Suchá. Trojici sportovců, kteří se Sportmanie neúčastnili, bude předána cena dodatečně.

"Děkujeme všem, kteří se dne s naším obvodem na Sportmanii zúčastnili a pomohli tak vytvořit skvělou kulisu akce. Máme radost z toho, že naše pozvání přijaly i školky z našeho obvodu, děti z Dětského centra a také klienti Denního stacionáře Jitřenka. Spolupráce obvodu s těmito organizacemi je dlouhodobá a má smysl, proto jsme ji nyní rozšířili. Doufám, že si všichni den na Sportmanii užili,“ dodává místostarosta obvodu Zdeněk Mádr.

FOTO: ÚMO Plzeň 4

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT