10.06.2026 11:51
10.06.2026 10:29
Chystá se Víkend otevřených zahrad. Kam v Plzeňském kraji nahlédnout?
09.06.2026 22:25 09.06.2026 23:01
Uzavřená silnice u Plzně! Složky IZS právě zasahují u nehody
Talent prohrál i druhý přípravný zápas, nestačil na Drážďany - FOTKY
Plzeňští házenkáři mají za sebou generálku před startem Chance extraligy. Do Plzně zavítaly v pátek 26. ledna Drážďany.
Házenkáři Talent týmu Plzeňského kraje prohráli i druhý přípravný zápas. S německým soupeřem se utkali v pátek v Městské hale v Plzni na Slovanech. Osmému celku druhé bundesligy HC Elbflorenz Dresden podlehl plzeňský Talent 30:27. Předtím v úterý český mistr prohrál s Aue 34:38.
Plzeňští házenkáři téměř celý zápas vedli, dokonce ještě pět minut před koncem byli ve vedení. Nakonec se ale z výhry neradovali.
Zklamaní byli nejen fanoušci, ale i hráči. "Mrzí to hodně, protože jsme si nechali vítězství utéct vlastními chybami. Těch se musíme vyvarovat," řekl plzeňský házenkář Martin Říha pro klubový web.
Foto: Hynek Sladký





















