V Dýšině se chystají tradiční letní kempy pro malé golfisty!

27.05.2013 21:03

Pokud si chcete oprášit své golfové dovednosti nebo "zaměstnat" své děti o prázdninách, potom vám přinášíme zajímavé informace z golfového areálu v Dýšině!!!

IMG_6524
zakoutiGolf Park Pilsenlux apart._mminiterasa k posezení

Přemýšlíte, jak "zaměstnat" své děti o prázdninách nebo si sami chcete oprášit své golfové dovednosti? Potom se můžete vypravit do golfového areálu v Dýšině. Právě tam se pro děti chystají tradiční letní kempy. QAP.CZ zjišťoval další podrobnosti včetně zajímavostí a novinek u  Terezy Slámové z marketingu Plzeňského Golf Parku. 

Může si k vám přijet někdo zahrát golf, aniž by byl členem klubu? Co musí splňovat?

Samozřejmě, jedinou podmínkou je, že musí mít minimální handicap 54, tedy tzv. bývalou zelenou kartu. Není-li členem našeho klubu, na recepci si zakoupí jednotlivý vstup a může na hřiště. Řadu let nabízíme právě fee hráčům neboli nečlenům zajímavé akce jako je 4 za 3, to znamená, že 4 hrající osoby platí jen za 3 nebo i tzv. Happy Hours. Tyto hodiny jsou v pondělí a v úterý mezi 8-12 a platí se 900 korun místo 1.200 korun. Letos jsme tyto slevové akce shrnuli do jednotné nabídky "HRAJTE CHYTŘE, PLAŤTE MÉNĚ", která kromě výše uvedený slev zahrnuje:

• Sunset fee - hra na 18 jamek za cenu 9 jamek (3 hodiny před setměním)

• 2 fee + buggy = 10% sleva - ušetříte až 440 Kč!

• Golfové balíčky - golfová hra + ubytování včetně snídaně pro 2 osoby od 2.900 Kč

A mají svůj prostor také začátečníci?

Začátečníkům či zájemcům o golf rozhodně doporučuji lekce s trenérem. Sice nejsou nejlevnější, zaplatíte 500-700 korun, ale golf je velmi technický sport a člověk se lehce naučí chybám, které jdou těžko odnaučovat. Náš areál nabízí tréninkové plochy – putting green, chipping a driving range – cvičná místa pro odpaly. Loni na podzim jsme nově otevřeli také 6-ti jamkovou golfovou akademii, které je od letoška přístupná právě i začátečníkům. 

Chystáte i letos letní kempy? Komu jsou určeny, jak probíhají a co se naučím?

Ano, již několik let pořádáme letní kempy pro děti pod vedením profesionálních trenérů a cvičitelů. Letos máme připravené tři termíny: 1. - 5.7. , 8. - 12.7. a 26. - 30.8. 2013. Kempy probíhají vždy od 9 do 16 hodin, cena turnusu je od 4 tisíc, záleží na věku dítěte. Hlavní náplní tréninků je nácvik úderů, děti také chodí na hřiště pod vedením zkušených trenérů. Od loňska využívají nově i  6-ti jamkovou akademii, kde si kromě hry procvičují také golfová pravidla a etiketu. Zpestřením bývá „noční turnaj“, kde na děti čekají loučemi osvětlené fairwaye, svíčkami ozářené greeny a svítící míčky. Na závěr děti změří nově nabité dovednosti a znalosti na turnaji. 

Nabízíte i caddy servis. Přibližte nám tuto službu...

Naše hřiště spolu se společností CADDY SERVIS představili loni v létě pro návštěvníky tohoto krásného, ale náročného hřiště novou službu – caddy servis. Caddík je nosič holí, rádce i pomocník v jednom tak, aby se hráč mohl soustředit jen na hru. Tito caddíci mají za sebou školení i praktickou přípravu pod dohledem profesionálních trenérů přímo na našem hřišti. Chcete-li si objednat caddíka přes týden, je nutno si jej rezervovat. Pokud přijedete v pátek či o víkendu, budou připraveni i bez předchozí objednávky.

Můžete nabídnout ke hře i další služby, co třeba ubytování?

Ano, náš golfový resort nabízí kromě zázemí pro golfisty také ubytování přímo v areálu. Hotel nabízí 16 dvoulůžkových pokojů sportovního stylu a 4 luxusní pokoje přímo v historické sýpce. V pokojích je možno dodat přistýlku, takže ideální pro rodiny s dětmi.  Rozhodně stojí za zmínku golfové balíčky PLAY & STAY a PLAY & STAY LUX, které zahrnují neomezenou golfovou hru po jeden den a ubytování včetně snídaně. Cena balíčku pro 2 osoby začíná již na 2.900 korun.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Tabory primeststke ovce
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB Kamiq