16.10.2025 14:15
16.10.2025 13:10
Muž z Plzně je několik dní nezvěstný. Pátrají po něm policisté
16.10.2025 12:29
Díra na Americké zůstává. Další blokace aktivistů i bouřlivá debata na zastupitelstvu!
Viktoria porazila Banskou Bystricu, opět se prosadili nováčci
Viktorka odehrála druhé přípravné utkání ve středu od 17:00 v Touškově a soupeřem jí byla Banská Bystrica.

„Už na první zápas na Petříně přišlo opravdu hodně viktoriánů a bylo příjemné slyšet jejich podporu i v přípravném zápase. Takže se těším, že fanoušků opět dorazí co nejvíce. Půjde o duel se slovenským ligovým týmem, takže očekávám dobrý zápas,“ zvala na duel v Touškově nová posila Viktorie Tom Slončík.
Utkání nabídlo v prvním poločase spíše taktickou bitvu bez většího množství šancí. Gól přišel v samém závěru prvního dějství. Banskou Bystricu poslal do vedení Willwéber a do kabin se šlo s výsledkem 0:1.
Viktoriáni ve druhém poločase okamžitě reagovali na nepříznivé skóre a z první šance, která přišla ve čtyřicáté sedmé minutě udeřili.
Dvacet minut před koncem se Viktorka dostala do vedení, gól na 2:1 vstřelil Corey Sené.
Foto FCVP