Základní část extraligy je u konce, Plzeň prohrála s Libercem

03.03.2024 19:28

Liberečtí Tygři si přijeli v neděli 3. března pro vítězství. Plzeň ale nakonec ani po pěti posledních prohraných zápasech o účast v extraligovém předkole nepřišla. Postupuje z posledního místa.

IMG_1223

Zákadní část extraligy skončila, Plzeň ji bohužel zakončila hned pěti porážkami v řadě. Doma nezvládla Škodovka ani poslední zápas s Libercem.

Liberečtí Tygři porazili Škodovku nakonec o tři branky, po prvních dvou třetinách byl ale stav zápasu 0:6. Debaklu Plzeň zabránila až v poslední třetině, ve které ani jednou neinkasovala a naopak dala tři branky.

Indiáni nakonec postupují z posledního dvanáctého místa. Vyřazovací boje začínají pro Plzeň ve středu 6. března. Soupeřem Plzně je Litvínov.

HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec 3:6 (0:1, 0:5, 3:0)

Branky a nahrávky: 47. Pour, 52. Söderlund (Benák), 55. Indrák (Straka) – 7. Faško-Rudáš (Filippi), 25. Flynn (Ivan, Filippi), 26. Flynn (Birner, A. Najman), 29. Zachar (Aubrecht), 30. Rychlovský (Filippi, Budík), 33. Bulíř (Birner, Ivan).
Průběh utkání: 0:6, 3:6.