Auto skončilo v kotrmelcích kvůli srně - FOTKY

02.11.2016 11:46

Dva zraněné si vyžádala nehoda, které předcházel manévr kvůli srně na silnici. Auto se po strhnutí řízení několikrát přetočilo přes střechu. Podívejte se na výsledek!

ViewImage.aspx
1ViewImage.aspx

K nehodě došlo na Domažlicku na silnici druhé třídy mezi obcemi Pocinovice a Chodská Lhota. Po nehodě skončili na místě dva lehce zranění mladí lidé. Policie přesné příčiny nehody stále šetří.

"Třiadvacetiletý řidič osobního vozidla tovární značky Subaru jel ve směru jízdy od obce Pocinovice na obec Chodská Lhota a při projíždění levotočivé zatáčky mu údajně měla z levé strany vozovky náhle vběhnout srna. Ve snaze se jí vyhnout strhnul řízení vlevo, vjel do protisměru a havaroval vlevo mimo vozovku, kde se s vozidlem opakovaně převrátil přes střechu," popsala mluvčí policie Dagmar Brožová.

Ke srážce srny s autem sice nedošlo, auto je ale zdemolované. Navíc při nehodě se zranili dva spolujezdci ve věku 21 a 22 let. "Požití alkoholických nápojů před jízdou u řidiče policisté vyloučili dechovou zkouškou. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 30 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté domažlického dopravního inspektorát," dodává policejní mluvčí.

FOTO: PČR

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT