Auto v řece i kamion na zahradě! Hasiče zaměstnaly kuriózní nehody - FOTKY

10.03.2017 13:03

K nehodám museli vyjíždět jak policisté, tak hasiči. Přímo v korytě řeky skončil s autem řidič, který se vyhýbal jinému vozu. Na zahradu domu se pak proboural kamion, který nevybral zatáčku.

3
13425786

Poměrně kuriózní nehody řešili policisté během několika hodin na Domažlicku. Už ve čtvrtek odpoledne museli vyjet přímo v Domažlicích do Masarykovy ulice, kde skončil v řece Zubřině Nissan Qashqai.

"Padesátiletý řidič osobního automobilu jedoucí ve směru od obce Kdyně směrem do centra Domažlic přehlédl před ním zastavující osobní automobil, kdy ve snaze se zabránit střetu vyjel vpravo za pravou krajnici, která se pod ním sesunula. Došlo k nárazu pravého boku vozidla do stromu a osobní automobil sjel do koryta řeky Zubřiny," popsala nehodu mluvčí policie Dagmar Brožová. 

Při nehodě se naštěstí nikomu nic nestalo, škody jsou ale celkem vysoké. odhadnuté jsou na 80 tisíc.

V noci na pátek pak zasahovali i s hasiči na hlavním tahu mezi obcemi Draženov a Březí. Tam pro změnu skončil kamion na zahradě rodinného domu. "Osmapadesátiletý řidič nákladního automobilu tovární značky Volvo s návěsem tovární značky Schmitz jel ve směru od obce Draženov na obec Březí. Při průjezdu levotočivou zatáčkou nepřizpůsobil rychlost jízdy a dostal s vozidlem smyk. Vyjel vlevo mimo komunikaci, kde přední částí vozidla narazil do oplocení domu," říká ke druhé z nehod policejní mluvčí. také v tomto případě jsou škody dost vysoké, celkově se dostaly až na víc jak 130 tisíc.

5

Při obou nehodách policisté provedli s řidič také dechové zkoušky na alkohol, ty byly negativní. Veškeré okolnosti obou nehod dál policisté šetří.

FOTO: PČR

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380_
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Superb new