Do Dobřan míří legendy sportu a hokejoví mistři světa! Charitativní fotbalové utkání láká na jedinečný zážitek

04.06.2024 15:19

Jedno hřiště, dvě branky, mezi nimi dvaadvacet osobností a jeden míč. Přátelské setkání legend sportu se bude v Dobřanech konat pro dobrou věc! Kopačky obují například Radim Vrbata, Dominik Kubalík, Jakub Koreis, Karel Nocar nebo Jakub Lev.

2023.06.14-17.20.17-006w

Před rokem se tým Bez frází střetl v charitativním fotbalovém zápase na hřišti plzeňského Petřína se Sigitýmem (psali jsme ZDE). Tentokrát tým Bez frází vyzve v Dobřanech družstvo osobností.

Charitativní fotbalové utkání proběhne ve středu 5. června od 17:30 na stadionu TJ Dobřany. Účast přislíbila nejedna sportovní hvězda, na dobřanském hřišti se představí i čerství hokejoví mistři světa Dominik Kubalík a David Špaček. Toto charitativní utkání si nemůžete nechat ujít!

„Hrát se bude o čest! A především o to, abychom společně pomohli krásné Andrejce. Čtyřleté holčičce, která se narodila minutu po svém bráškovi Patrikovi. Bohužel na rozdíl od něj neviděla svět v jasných barvách, nemůže ho objevovat stejným tempem jako my,“ uvedl bývalý kapitán házenkářské reprezentace a výkonný ředitel Bez frází Karel Nocar.

Andrejka v pouhém měsíci musela absolvovat operaci oka, magnetická rezonance jí odhalila dětskou mozkovou obrnu. Naštěstí má svou maminku. A brášku. Anděly, kteří jí každý den pomáhají, aby jí na světě bylo hezky.

Charitativní utkání společně s Bez frází organizuje Nadační fond Zdeňky Heyn Edlové. „Vybrané peníze ze vstupného na charitativní zápas nejen plzeňských hvězd Andrejka využije na čtrnáctidenní cvičební program v Centru Hájek, který už v minulosti navštívila a moc jí pomohl,“ uvedla zakladatelka nadačního fondu Zdeňka Heyn Edlová.

Můžete se těšit na autogramiádu sportovních osobností, soutěže, rozhovory, focení a následně i dražbu dresů na podporu Andrejky. „K utkání jsou zváni všichni, kdo chtějí Andrejku podpořit, užít si sportovní odpoledne a na vlastní oči vidět nejen sportovní legendy,“ dodávají organizátoři.

Za tým Bez Frází budou hrát: Dominik Kubalík, Radim Vrbata, Lukáš Hudeček, Lukáš Pokorný, Jakub Koreis, Jan Klobouček, Petr Korbel, Roman Staša, Markéta Jeřábková, Dominik Rodinger, Libor Kozák, Marek Střeštík, Karel Nocar, Barbora Černošková, František Suchan, Anne-Marie Müllerová, Andrea Buldrová, Jakub Hlaváč, Petr Starý, Jakub Jeřábek a Michal Krásný.

Za tým Sportovních osobností budou hrát: Richard Nedomlel, Tereza Vanišová, Jan Schleiss, Jaroslav Kracik. Patrik Ježek, Ondřej Kratěna, Adrian Holešinský, David Špaček, Adam Raška, Pavel Fořt, Miroslav Indrák, Jakub Lev, Michal Moravčík, Rostislav Olesz, Martin Feiferlik.

Vstupné ve výši 200 Kč se platí na místě. Děti si celou podívanou užijí zdarma.

Celou akcí bude provázet Petr Vichnar. O zábavu tedy rozhodně nebude nouze. Přijďte se pobavit, zažijte jedinečnou atmosféru fotbalového utkání hvězd a přispějte na dobrou věc!

Fotografie jsou z loňského ročníku, autor Hynek Sladký

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380_
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Superb new