QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Hejtman Rudolf Špoták ladí formu na Půlmaraton Plzeňského kraje - VIDEO

17.02.2024 8:18

Plzeňský kraj u příležitosti Půlmaratonu Plzeňského kraje připravil videopozvánku, v níž hlavní roli ztvárnil hejtman Rudolf Špoták.

Hejtman ladí formu na půlmaraton 24

Půlmaraton Plzeňského kraje je jednou z největších sportovních událostí v regionu, která láká běžce na certifikovanou a náročnou trať.

Již 9. ročník Půlmaratonu Plzeňského kraje, který každoročně láká tisíce běžců a běžkyň nejen z Plzeňského kraje, odstartuje 27. dubna dopoledne.

Plzeňský kraj u příležitosti této výjimečné sportovní události připravil speciální videopozvánku s hejtmanem Rudolfem Špotákem v hlavní roli.

„Věřím, že Půlmaraton Plzeňského kraje i letos naláká rekordní počet účastníků i návštěvníků z řad fanoušků aktivního pohybu. Aktuální stav registrovaných tomu napovídá. Pokud mi to zdravotní stav dovolí, budu se závodu účastnit také, i když musím přiznat, že si asi troufnu na některou z kratších tratí,“ prozradil hejtman Plzeňského kraje Rudolf Špoták.

Pro ty, kteří si netroufají na celou délku půlmaratonu, jsou připraveny i kratší tratě, včetně dětských běhů.

Kromě sportovních výzev nabízí Půlmaraton Plzeňského kraje bohatý doprovodný program pro celou rodinu a množství dalších aktivit, včetně podpory dobré věci ve spolupráci s Diakonií Západ a projektu "Voda pomáhá".

Přijďte se podívat, podpořit běžce, nebo se sami zúčastnit a užít si nezapomenutelný den plný sportu, zábavy a společenského ducha.

Informace o registraci a veškeré informace naleznou zájemci na oficiálních webových stránkách www.pulmaraton-pk.cz.

Foto z videa Plzeňský kraj

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Kamiq flexi_03_24