Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

29.05.2024 20:44

Vážná dopravní nehoda u obce Holovousy na severním Plzeňsku

Na místo letěl vrtulník! Zasahují všechny složky IZS

Mirošovský Domov Harmonie má nový "kabát"

07.01.2015 20:47

Ve středu 7. ledna byl slavnostně ukončen osmadvacetimilionový projekt zaměřený na úsporu energie v Domově Harmonie v Mirošově, který klientům domova přinesl zvýšení kvality ubytování.

Domov Harmonie_otevření_hejtman

Zvýšení kvality ubytování, úspora energie či celkové zlepšení vzhledu budov Domova Harmonie v Mirošově, to vše přinesl klientům domova projekt zaměřený na úspory energie.

Kolaudace stavby proběhla na sklonku loňského roku a celkové náklady projektu činily necelých 28 milionů korun.

"Zateplení pavilonů zahrnovalo výměnu oken, dveří, opravu a zateplení střechy, zateplení obvodového pláště. Díky tomu se změnil nejen vzhled budovy, ale také ubytování pro klienty je na vyšší úrovni. Nezanedbatelné jsou pochopitelné významné úspory energií," říká ředitelka Domova Harmonie, centrum sociálních služeb Mirošov Radmila Dortová.

Celková hodnota projektu činí necelých 28 milionů korun. "Na financování rekonstrukce Domova Harmonie se podílel stát částkou zhruba 10,5 milionu a část nákladů hradí ze svého investičního fondu Domov Harmonie, jehož zřizovatelem je Plzeňský kraj," doplnil radní pro oblast sociálních věcí Zdeněk Honz.

Slavnostní ukončení projektu se uskutečnilo ve společenském sále Domova Harmonie Mirošov ve středu 7. ledna za účasti hejtmana Plzeňského kraje Václava Šlajse, radního pro oblast sociálních věcí Zdeňka Honze a členky rady pro oblast zdravotnictví Mileny Stárkové.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA  JSA příslušenství