Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

29.05.2024 20:44

Vážná dopravní nehoda u obce Holovousy na severním Plzeňsku

Na místo letěl vrtulník! Zasahují všechny složky IZS

Motorkář smetl chodce u nádraží! Oba jsou v kritickém stavu

13.03.2014 15:45     13.03.2014 16:10

Ve čtvrtek odpoledne se na jedné z nejrušnějších křižovatek v Plzni odehrála vážná nehoda. Motorkář srazil chodce na přechodu u tramvajových zastávek u vlakového nádraží. Záchranka je převezla s těžkými zraněními.

686T0019

Vážná nehoda se ve čtvrtek krátce před třetí hodinou odpoledne odehrála na jedné z frekventovaných křižovatek v Plzni. Na přechodu pro chodce od Šumavské ulice u tramvajových zastávek srazil motorkář chodce. Záchranka je oba převezla s těžkými zraněními. Policie shání svědky nehody.

Vážní dopravní nehoda se na křižovatce Sirkova odehrála přímo v odpolední dopravní špičce. "Řidič motocyklu srazil chodce na přechodu pro chodce na křžiovatce Sirkova - Americká u tramvajových zastávek. Motocyklista jel směrem od nádraží. Oba převezla Zdravotnická záchranná služba do nemocnice," potvrdil QAPu mluvčí policie Jan Koželuh s tím, že oba byli v kritickém stavu.

Policie teď shání svědky události a nehodu vyšetřuje. "Žádáme všechny svědky nehody, aby se obrátili na nejbližší policejní služebnu nebo rovnou na linku 158," dodává policejní mluvčí. Při vyšetřování nehody podle všeho policii poslouží i záběry z kamer, které jsou v lokalitě instalované.

Čtvrtek ve znamení nehod...

Čtvrtek se v regionu možná zapíše do statistik ne zrovna příliš dobře. Už nad ránem uzavřela dálnici D5 vážná nehoda, při které byl jedním z účastníků také motorkář (podrobnosti čtěte zde).

Během odpoledne se pak bouralo i na hlavním tahu I/22 u Domažlic směrem od Postřekova, další bouračka se řešila i u obce Třebčice na jižním Plzeňsku

FOTO: ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Auto CB DACIA Duster
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA  JSA příslušenství