12.06.2026 17:20
12.06.2026 11:30 12.06.2026 15:09
Vážná nehoda v Přešticích
V centru Přeštic došlo k vážné dopravní nehodě a na místě zasahují všechny složky IZS.
12.06.2026 11:55
Kam o víkendu vyrazit v Plzeňském kraji? Přinášíme přehled!
Muž na Tachovsku spadl ze stožáru. Na místo letěl vrtulník
V pátek 8. listopadu vyjely všechny záchranné složky k obci Třemešná pod Přimdou. Muž spadl ze zhruba 15 metrů vysokého stožáru.
"V 13:38 vyjely jednotky k nahlášenému pádu osoby ze stožáru u obce Třemešná pod Přimdou. Na místě byla již Zdravotnická záchranná služba, které jsme asistovali u ošetřování zraněné osoby a následně jsme prováděli transport do vrtulníku LZS," uvedl Michal Holeček, mluvčí hasičů.
Dle mluvčího záchranné služby Luboše Boučka šlo o muže ročník 1981, který spadl ze zhruba 15 metrů vysokého stožáru. "Po ošetření na místě byl muž transportován letecky se středně těžkým poraněním a pro mechanizmus úrazu na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín v Plzni. Všem zúčastněným složkám děkujeme za výpomoc a spolupráci," uvedl mluvčí záchranářů.
Foto ilustrační