Na dvou plzeňských sportovištích vznikají nové trampolínové sestavy - FOTKY

15.04.2023 13:33

Nové trampolínové sestavy určené zejména menším dětem budou v plzeňském Škoda Sport Parku a na Božkovském ostrově. Podrobnosti jsme zjišťovali u starosty Městského obvodu Plzeň 2.

skoda sport park nove trampoliny oto QAP (9)
skoda sport park nove trampoliny oto QAP (9)skoda sport park nove trampoliny oto QAP (8)skoda sport park nove trampoliny oto QAP (10)Božkovsky ostrov _nove trampoliny foto QAP (1)Božkovsky ostrov _nove trampoliny foto QAP (2)Božkovsky ostrov _nove trampoliny foto QAP (3)Božkovsky ostrov _nove trampoliny foto QAP (4)skoda sport park nove trampoliny oto QAP (2)skoda sport park nove trampoliny oto QAP (1)skoda sport park nove trampoliny oto QAP (3)skoda sport park nove trampoliny oto QAP (5)skoda sport park nove trampoliny oto QAP (4)skoda sport park nove trampoliny oto QAP (7)skoda sport park nove trampoliny oto QAP (6)

Nové trampolínové sestavy budou moci už od května využívat zejména malí návštěvníci Božkovského ostrova v Plzni.

"Termín zhotovení je do 30. dubna. Jedná se o doplnění herních prvků na ostrově, jsou to podzemní trampolíny v měkké dopadové ploše v úrovni terénu," řekl QAPu starosta MO Plzeň 2 Lumír Aschenbrenner s tím, že náklady na trampolíny v tomto areálu činí zhruba 650 tisíc korun.

O 50 tisíc více budou stát trampolíny v dalším sportovisťi, které patří pod správu druhého plzeňského obvodu. Jsou to trampolínové sestavy ve Škoda Sport Parku v Doudlevcích, které jsou aktuálně budovány u tamního dětského hřiště.

Také tady jde o podzemní menší trampolíny v měkké dopadové ploše v úrovni terénu. Hotovo by mělo být ještě dříve. "Dokončují se úpravy oplocení a terénní úpravy. Termín zhotovení je do 15. dubna a cena cca 700 tisíc korun," uvedl starosta Aschnbrenner.

foto: QAP.cz / foceno ve čtvrtek 13. dubna

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT