Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

16.06.2024 14:15

Tragická nehoda zastavila provoz na dálnici, na D5 zemřel motorkář

Nehoda se stala dopoledne u Loděnice ne Berounsku ve směru na Prahu

Náročné dny hasičů. Srážka letadel a požár na Tachovsku i Plzeňsku – FOTKY

09.05.2023 8:58

V neděli 7. května měli hasiči Plzeňského kraje plné ruce práce. Hasiče zaměstnala srážka dvou letadel a požár na Tachovsku. V noci na dnešek hořel komín na Plzeňsku.

požár domu Tachovsko_0523_HZSPK
požár domu Tachovsko_0523_HZSPKpožár domu Tachovsko_0523_HZSPK (1)požár domu Tachovsko_0523_HZSPK (2)požár domu Tachovsko_0523_HZSPK (4)požár domu Tachovsko_0523_HZSPK (3)požár domu Tachovsko_0523_HZSPK (5)požár domu Tachovsko_0523_HZSPK (6)Plzeňsko_požár komína_0523_HZSPK

V neděli 7. května došlo ve večerních hodinách ke srážce dvou malých letadel na Klatovsku. V letadlech cestovaly i dvě děti. Více jsme informovali zde.

V neděli 7. května likvidovali hasiči také rozsáhlý požár na Tachovsku. „Zhruba v půl deváté vyjížděly dvě profesionální a osm dobrovolných jednotek k požáru rodinného domu ve Svaté Kateřině na Tachovsku. Oheň zasáhl většinu půdního prostoru,“ řekl Petr Poncar, mluvčí hasičů.

Ještě před příjezdem hasičů se z domu evakuovali dva dospělí a jedno dítě. „Za 45 minut od příjezdu první jednotky na místo jsme dostali požár pod kontrolu. Okolo čtvrt na jedenáct bylo uhašeno. Škodu majitel odhadl na 10 mil. Kč. Příčina je v šetření,“ doplnil informace mluvčí.

Plné ruce práce měli hasiči i v noci v úterý 9. května. „V noci na dnešek jsme zasahovali v Dýšiné v ulici K Chlumu. V bytovém domě došlo k požáru komínového tělesa. Evakuovali jsme 31 osob,“ informoval Petr Poncar: „V době našeho příjezdu již k plamennému hoření nedocházelo. Komín jsme vyčistili. Ke zraněním nedošlo a po kontrole objektu se mohli lidé vrátit do bytů,“ dodal.

Foto HZSPK

SDÍLEJTE ČLÁNEK
EUC
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte