QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

01.03.2024 20:00

Plzeň prohrála s Hradcem Králové

Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)

Nehody v regionu! V Merklíně srazilo auto malou dívku

10.08.2016 11:39     10.08.2016 15:01

Kvůli nehodám musela do terénu i záchranka a hasiči v regionu. V Merklíně na jižním Plzeňsku dokonce auto srazilo malou dívku. Podle všeho vběhla dom silnice mimo přechod.

Dělní se zřítil z lešení_QAP_foto (8)

Dvě nehody a čtyři zranění. Taková je bilance středečních dopoledních nehod v regionu. Zhruba půl hodiny před polednem musela záchranka vyjíždět do Merklína, kde auto srazilo malou dívku. Na Klatovsku došlo při střetu aut ke zranění dokonce tří lidí.

Ke střetu auta s dívkou došlo v Merklíně přímo v ulici Náměstí kolem půl dvanácté dopoledne. "Desetiletou dívku jsme převáželi na úrazovou ambulanci fakultní nemocnice v Plzni na Lochotíně," řekl k zásahu Martin Brejcha ze záchranky.

Podle vyšetřování policie to zatím vypadá, že dívka si auta nevšimla a vběhla do silnice. "Ke střetu dívky s osobním vozidlem Seat Ibiza došlo mimo přechod pro chodce," potvrdila mluvčí policie Martina Korandová s tím, že dechová zkouška u řidiče byla negativní a přechodně bylo místo průjezdné kyvadlově.

Policie, hasiči a zároveň i záchranka vyjížděli už dopoledne na Klatovsko. U obce Předslav se střetla dvě osobní auta. "Tam došlo ke zranění tří lidí, jednalo se o dva muže a jednu ženu. Všichni byli ošetřeni a převezeni na chirurgickou ambulanci nemocnice v Klatovech. Jejich zranění ale nebyla vážná," doplnil Martin Brejcha. Také v tomto případě policie přesné příčiny nehod stále šetří.

FOTO: ilustrační

 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Kamiq flexi