QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Objednal si telefon, přišly mu brambory

14.05.2011 10:00

Na tachovské policisty se obrátil muž, který namísto objednaného mobilního telefonu obdržel poštou čtyři brambory. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu podvodu. 

Kuriózní případ musejí řešit policisté z Tachovska. Na ty se obrátil během středy 11. května čtyřicetiletý muž, který jim oznámil, že si počátkem měsíce května letošního roku objednal přes internetový portál mobilní telefon. Za telefon muž dle požadavků prodejce uhradil částku ve výši 8 130 Kč. Na celé obchodní transakci nebylo zcela nic podivného až do chvíle, kdy byl údajný předmět koupě objednateli doručen poštou.

Po otevření doručeného balíku nalezl muž namísto mobilního telefonu v krabici plné novinových útržků pouze čtyři brambory. Okamžitě se tedy s touto záležitostí obrátil na policii.

"Tachovští policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu podvodu a případem se intenzivně zabývají. Pachateli v tomto případě mimo jiné hrozí i trest odnětí svobody až na dvě léta," uvedla mluvčí tachovských policistů Dagmar Jersáková.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Zvednu vam to_copy
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT