Po srážce s autem skončil v nemocnici mladý muž

22.12.2015 7:56     22.12.2015 8:49

Policii i záchranku zaměstnala ranní nehoda ve Zbůchu u Plzně. Auto tam srazilo mladého muže. Záchranka ho převážela s úrazem hlavy do nemocnice v Plzni.

Vážná dopravní nehoda se odehrála na hlavním tahu ve Zbůchu u Plzně v úterý krátce před půl osmou. Na místo vyjela policie, ale také záchranka. Přesné příčiny nehody jsou stále v šetření.

K nehodě došlo na hlavním tahu z Plzně na Domažlice ve Zbůchu. Přímo v Plzeňské ulici na začátku obce srazilo auto chodce. Na místo nehody musela vyjet i zdravotnická záchranná služba.

"Převáželi jsme muže ve věku zhruba 25 let s úrazem hlavy do nemocnice v Plzni," řekla k nehodě mluvčí záchranky Lenka Ptáčková.

Přesné příčiny stále šetří policie, nicméně to vypadá, že auto srazilo mladého muže na přechodu pro chodce. "Z dosavadního šetření vyplývá, že řidička osobního vozu Nissan jela po hlavním tahu I/26 od Plzně směrem na Stod. Ke srážce s chodcem mělo dojít na přechodu pro chodce. Jak u sraženého muže, tak u řidičky byly provedeny dechové zkoušky na alkohol s negativními výsledky," doplnila k průběhu nehody mluvčí policie Dagmar Jiroušková.

FOTO: ilustrační

 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Auto CB DACIA Jogger sleva_copy
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Flexi Scala_copy