QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

09.12.2023 12:23

Nehoda na severním Plzeňsku

Na silnici 204 u obce Kaznějov se střetlo auto se srnou, na místo jede PČR

Policie v pohotovosti. V neděli čeká Viktorku domácí zápas s Baníkem

04.08.2023 14:29

Již tuto neděli 6. srpna čeká fotbalisty FC Viktoria Plzeň domácí zápas proti týmu FC Baník Ostrava. V této souvislosti připravili policisté k zajištění veřejného pořádku bezpečnostní opatření.

Ticho před bouří...Policisté monitorují dění před utkáním Viktorky s Mariborem. Za několik okamžiků se dav vydá do Štruncových sadů...

„Cílem opatření je především bezproblémový průběh celého sportovního odpoledne. Před zápasem, v jeho průběhu a po jeho skončení budou policisté situaci a chování nejen fanoušků obou týmů monitorovat, a to jednak v bezprostřední blízkosti sportovní arény, tak i na vlakovém a autobusovém nádraží, v centru města, ale i přilehlých městských částech,“ řekla policejní mluvčí Dagmar Brožová s tím, že pod dohledem policistů budou i všechny příjezdové cesty do Plzně.

Policie bude mimo jiné dohlížet na bezpečnost a plynulost silničního provozu. „Fanoušky obou mužstev, občany Plzně a její návštěvníky žádáme, aby v den konání fotbalového zápasu svá vozidla parkovali na vyhrazených parkovištích, v co největší míře využili městskou hromadnou dopravu, nebránili provozu a dbali pokynů policistů. Všem fotbalovým fanouškům přejeme krásný a ničím nerušený sportovní zážitek,“ dodala Dagmar Brožová.

Foto ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT