Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Složky IZS zasahují u několika dopravních nehod v Plzeňském kraji - FOTKY

09.05.2024 15:53

Policisté, hasiči i záchranáři zasahují u několika dopravních nehod v Plzeňském kraji. Z míst jsou hlášeny zraněné osoby.

Nehody 090524_HZSPK
Nehody 090524_HZSPKNehody 090524_HZSPK1Nehody 090524_HZSPK2

K dopravní nehodě došlo krátce před druhou hodinou odpolední na hlavním tahu z Plzně do Karlových Varů. "Řidička (1961) s vozidlem Mitsubishi jela od Všerub na Hunčice a dle všeho zřejmě nedala přednost vozidlu Škoda jedoucí po hlavní komunikaci, které jelo ve směru od Karlových Varů. Společně s řidičkou (1981) ve vozidle Škoda cestovaly další dvě ženy a ty byly převezeny k lékařskému ošetření. Dechové zkoušky negativní. Přesnou příčinou a veškerými okolnostmi se zabývají policisté z územního odboru Plzeň venkov," uvedla policejní mluvčí. Obě ženy byly s lehčími zraněními transportovány do plzeňské nemocnice.

Ke zranění dvou osob došlo i při nehodě v Regensburské ulici v Plzni. "Záchranáři z místa transportovali dvě ženy- 77 let lehčí zranění a druhá žena 75 let se středně těžkým zraněním, obě na akutní příjem Fn-Lochotín," dodala mluvčí záchranky.

Ke střetu automobilu a motorky došlo v ulici Nádražní v Sušici, z místa je hlášeno zranění. K podobné nehodě došlo i v Dobřanech na silnici 18034.

Foto HZSPK

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Renault Captur 380
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte