29.09.2025 13:33
29.09.2025 11:19
Aktuálně z ranní špičky. Křižovatka u Makra je v provozu – FOTKY, VIDEO
V sobotu 27. září ji projeli první řidiči. QAP byl na místě o víkendu a také v pondělí ráno. Jaký byl provoz poprvé v ranní špičce? Podívejte se na FOTKY a VIDEO.
28.09.2025 19:21
Plzeň po nájezdech porazila Karlovy Vary
V areálu bazénu Lochotín se staví. Bude tu nová herní plocha - VIZUALIZACE
Bazén Lochotín bude mít jednu novinku. Ve venkovním areálu bude nová herní plocha pro děti a pirátská loď. Podívejte se na vizualizace.
"V areálu venkovního bazénu bude nově herní plocha s 2D a 3D motivy a mlhovištěm a dále pirátská loď. Na místě už se staví a hotovo by mělo být za cca 14 dnů. Tak věřím, že si děti užijí nové herní prvky ještě toto léto," informovala starostka obvodu Ivana Bubeníčková s tím, že stavba nijak neomezuje provoz.
Bazén na Lochotíně má venkovní a vnitřní část. Ta vnitřní prošla rozsáhlou modernizací v roce 2023. Venkovní bazén má délku 17 a šířku 8 metrů, pro děti je zde dvoumístná skluzavka. Pro nejmenší děti je určeno venkovní brouzdaliště, kde si mohou bezpečně hrát a užívat si vody.
Venkovní bazén je teď v srpnu otevřený denně od 9 do 19 hodin.
foto: FCB Starostka Ivana Bubeníčková