30.04.2025 17:51 30.04.2025 20:13
30.04.2025 9:32
Plzeňská zoo opět chová vzácné zorily malé
30.04.2025 8:40 30.04.2025 9:32
Ranní nehoda v Chlumčanech. Motorkář narazil do závory - FOTKY
Zprávy Plzeň-sever




Největší letecká show na západě Čech se blíží, Den ve vzduchu se bude konat na letišti v Plasích o víkendu 26. - 27. dubna. Program bude opět pořádně nabitý, show na nebi bude strhující. A organizátoři hlásí spoustu novinek.
K požáru osobního automobilu došlo v pondělí 14. dubna večer nedaleko silnice II/20313 u obce Hněvnice. Vozidlo bylo odstaveno v lesním porostu.
Všechny složky IZS zasahovaly v sobotu po poledni na severním Plzeňsku u letecké nehody. K pádu sportovního vrtulníku došlo nedaleko Kralovic.
Tradiční letecká show Den ve vzduchu přitahuje do Plas každoročně tisíce nadšenců všech věkových kategorií. Na návštěvníky čekají nejenom špičkové akrobatické výkony, ale i setkání s legendárními piloty, jako je Melanie Astles, první žena, která závodila v Red Bull Air Race a italský mistr světa Luca Bertossio. Chybět nebude ani český velikán leteckého sportu Martin Šonka.
V pátek 4. dubna byla ve Zbůchu oficiálně představena první část nově vznikající mateřské školy. Moderní dřevostavba zaujme nejen prostorností, ale i ekologickým řešením a vybavením.
Ve středu 2. dubna došlo v 14:32 v Líních k dopravní nehodě více vozidel. Jedno auto skončilo na střeše.
Výstava modelových kolejišť a železničních modelů se konala o uplynulém víkendu 29. až 30. března v kulturním centru v Nýřanech. Návštěvníci mohli obdivovat vláčky všech velikostí, dokonce i papírové modely, modely z 3D tiskárny, ale i výstavu fotografií.
Ve středu 2. dubna v 14:52 došlo k dopravní nehodě se zraněním. Na místě se tvořily kolony.
V pátek 4. dubna v 7:31 došlo v Nýřanech na severním Plzeňsku k dopravní nehodě.
V pondělí 7. dubna zasahovali nad ránem hasiči u požáru na severu Plzeňska.