07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
Plzeňští basketbalisté z Lokomotivy Interconex Plzeň zahájili přípravu na letošní historicky první ligu Mattoni NBL.Basketbalisté potí krev v někdy i dvoufázovém tréninku.
Plzeňští basketbalisté Lokomotivy Interconex Plzeň zahájili přípravu na historicky první účast v Mattoni NBL. V posledním prázdninovém týdnu už je čekají první přípravné zápasy.
Basketbalisté trénují někdy i dvoufázově na domácím stadionu Sokolu Petřín na Slovanech. Připravují se velmi intenzivně na nejvyšší domácí soutěž. Pod vedením nového trenéra Dominika Feštra se začal připravovat prakticky celý kádr loňské sezony. V současné době trénují hráči hlavně kondiční přípravu. Herní prvky budou na řadě po 22. srpnu. Trenér si přípravu pochvaluje. Pak už basketbalisty čekají první přípravné zápasy s Chomutovem, Jindřichovým Hradcem, v Děčíně a turnaje v Rokycanech.
Rozšířit kádr by chtělo vedení Lokomotivy tak o 2 až 3 hráče. V hledáčku mají dva zkušené hráče, kteří znají nejen Mattoni NBL ale i zahraniční ligu.
První zápas čeká plzeňáky 9. října v Novém Jičíně a první zápas doma je 20. října s Pardubicemi.