Viktorka v prvním utkání ve Španělsku remizovala

18.01.2017 17:43

V úvodním utkání španělského soustředění Viktorka s německým Wehen Wiesbadenem remizovala 2:2. Ve druhém poločase přitom vedla.

IMG_0289

První poločas viktoriánům rozhodně nevyšel úplně podle představ. Ve 20.minutě se německý soupeř dostal do vedení  po dlouhé střele Andricha Schäfflera. Viktorka následně sice měla šance, ale proměnit se jí je nepodařilo. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:1.

Do druhého poločasu nastoupila Viktorka v téměř kompletně pozměněné sestavě. A zabralo to. Hned v úvodu druhého poločasu se po přihrávce Petržely bez problémů trefil Krmenčík a srovnal. Znovu Viktorka skórovala v 78. minutě díky střele Jana Suchana. Plzeňští fotbalisté se ale z vedení dlouho neradovali. O tři minuty později Wiesbaden srovnal.

Sestava FC Viktoria Plzeň: I. poločas: Bolek - Matějů, Hejda, Hájek, Janža - Kopic, Hromada, Hrošovský, Zeman - Bakoš Ďuriš II. poločas: Kozáčik - Řezník, Hejda, Hubník, Limberský - Petržela, Hlavatý, Suchan, Kovařík - Poznar, Krmenčík

Branky: 55. Krmenčík, 78. Suchan - 20. Schäffler, 81. Muiomo

FOTO: ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT