Dojde na lámání chleba! Házenkáře Plzně čekají domácí utkání finále

27.05.2016 15:02

Za stavu 1:1 se otevře víkendový zápasový program finále mezi Talentem M.A.T. a Duklou. "Z kluků cítím vůli dotáhnout to do úspěšného závěru," říká trenér Šetlík.

DSC_6929s (1)

Za vyrovnaného stavu 1:1 na zápasy se finálová série extraligy házené přesouvá na západ Čech. Házenkáři Talentu M.A.T. mají před sebou dva zápasy na domácí palubovce proti Dukle. Už o víkendu tak může být rozhodnuto. Velkou podporou a posilou tak budou i fanoušci plzeňského týmu.

"Rádi bychom využili domácího prostředí a ukončili sérii vítězně. Samozřejmě víme, že to bude těžké. Sami víme, že už ta sezóna je u konce a že zbývá kousek. Z kluků cítím vůli dotáhnout to do úspěšného závěru. Doufám, že přijde plná hala a že nám to pomůže, stejně jako Dukla to domácí prostředí využila v neděli," říká před víkendovou porcí zápasů trenér Martin Šetlík.

Po úvodní porci duelů je jasné, že i Sportovní hala města Plzně bude svědkem velmi dramatických zápasů, ve kterých bude rozhodovat naprosto všechno od technických chyb po vyloučení nebo silnou obranu. Třeba úspěšné zakončování bylo pro Talent v posledním utkání trošku oříškem. "My víme, že jsme neměli úspěšnost střelby. To musíme doma zlepšit. Když se to povede, tak věřím, že to bude v pořádku," uznává trenér kádru, který by už o víkendu mohl slavit mistrovský hattrick.

Jestli nastoupí k sobotnímu zápasu kompletní tým, není úplně jisté. Petr Linhart si v nedělním zápase v Praze podvrkl kotník a celý týden rehabilitoval. Nicméně pokud bude vše v pořádku, měl by se na palubovce objevit.

A necítí trenér před vrcholem sezóny nervozitu? "Nervozní jsem vždycky," uzavírá s úsměvem Martin Šetlík.

Do předprodeje šly v tomto týdnu vstupenky na první z dvojice utkání. Podle informací klubu budou vstupenky k mání i na místě před sobotním zápasem. Zároveň v sobotu bude v hale spuštěný prodej lístků na nedělní zápas.

Třetí a čtvrtý zápas finále Talent M.A.T. - Dukla Praha se hraje v sobotu 28. května od 17 hodin a v neděli 29. května od 18:15 ve Sportovní hale města Plzně na Slovanech.

FOTO: ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus 15 let_