29.09.2025 13:33
29.09.2025 11:19
Aktuálně z ranní špičky. Křižovatka u Makra je v provozu – FOTKY, VIDEO
V sobotu 27. září ji projeli první řidiči. QAP byl na místě o víkendu a také v pondělí ráno. Jaký byl provoz poprvé v ranní špičce? Podívejte se na FOTKY a VIDEO.
28.09.2025 19:21
Plzeň po nájezdech porazila Karlovy Vary
Házenkářky DHC Plzeň nestačily na Zlín, doma podlehly 19:24 - FOTKY
Házenkářky DHC Plzeň nestačily v dalším utkání play-out MOL ligy na Zlín. Prohrávaly už po prvním poločase a dotáhnout na soupeře se nepodařilo. Další utkání je na programu o víkendu.
Házenkářky DHC Plzeň se v play-out MOL ligy zatím pyšní jen jedním vítězstvím. Body si připsaly na konto pouze v minulém utkání s Olomoucí. O státním svátku přivítaly na své palubovce haly u 31. základní školy Zlín a na něj nakonec nestačily.
Po utkání nebyl spokojený ani trenér plzeňského kádru. "Nedařilo se nám prosazovat na postavenou obranu a neproměnili jsme 9 čistých šancí, včetně sedmiček. A pak jsme prohráli pasáž v polovině druhého poločasu 6 proti 4 za stavu 16 :16, což se ukázalo jako klíčové. I přes velkou bojovnost se nám nepodařilo utkání ototčit. Takže nám nezbývá než rychle na toto zapomenout, vyčistit si hlavu a připravit se na zápas proti Písku, který bude velice důležitý," hodnotil utkání trenér Richard Řezáč.
Boje ale pokračují. Hned v neděli 12. května zavítá do Plzně Písek, se kterým svěřenkyně trenéra Řezáče v prvním vzájemném zápase nadstavby prohrály 15:20. Utkání se hraje od 16 hodin.
Další zápas se následně hraje 18. května, kdy plzeňské hráčky zajíždí na palubovku Olomouce. V tabulce nadstavby MOL ligy jsou tak momentálně hráčky DHC Plzeň na posledním místě. Tabulku vede Olomouc, na druhém místě je Zlín a na třetím místě je Písek.
DHC Plzeň - HC Zlín 19:24 (13:15)
FOTO: DHC Plzeň