03.08.2025 18:18
03.08.2025 16:39
V pondělí 4. srpna se vrací doprava na křižovatku U Jána v Plzni
02.08.2025 16:43
V Plzni se odstraňují dvě nehody, další nehoda je na Klatovsku
Na Karlovarské se střetla dvě auta, další nehoda je na Koterovské. Záchranné složky zasahují také u Měčína, kde havarovalo osobní vozidlo
Velké drama! Házenkáři Plzně těsně nestačili na Karvinou
Dohrávaka 6. kola házenkářské extraligy přinesla atraktivní duel mezi Plzní a Karvinou. Házenkáři Talentu nakonec podlehli domácím po dramatickém druhém poločase.

Dohrávka 6. kola extraligy házené přinesla atraktivní utkání mezi Karvinou a Plzní. A drama se nakonec opravdu strhlo.
Úvod utkání Plzni vůbec nevyšel. Už v 8. minutě domácí vedli 4:0 a bylo jasné, že brankář Karviné Marjanovič bude zase čarovat. Talent se nicméně vzchopil a dokázal postupně vyrovnat až na stav 11:11, za kterého se šlo do šaten.
Do druhého poločasu nastoupila Plzeň odhodlaně a zejména obrana se v úvodu druhého dějství zápasu zlepšila ve velkém stylu. Dramatické utkání, ve kterém šlo nakonec o každý balón, zvládli lépe domácí. A to i při vyloučeních. Bylo to nicméně hodně těsné a plzeňští házenkáři bojovali do poslední chvíle.
6. kolo Extraligy mužů: HCB Karviná - Talent Robstav - M.A.T. Plzeň 24:22 (11:11)
HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – M. Brůna, Monczka, Růža, Piątek, Plaček, Drzyzga, Jan Užek, Solák, Zamarski, Mucha, Nantl, I. Stojanović, Zbránek, Nedoma.
SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň: Herajt, K. Šmíd – Douda, Šafránek, M. Ivanćev, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Kačín, Chmelík, Cvikl, Šindelář, Šíra, Wildt.
FOTO: ilustrační