Bezdomovec žije na Slovanech doslova v hoře odpadků - FOTKY

03.04.2017 11:49

Zápach a záplava odpadků. Tak to vypadá v prostoru u Lobezské ulice na Slovanech v Plzni. Na svědomí to má bezdomovec, který na skládce žije.

P4028547
P4028547P4028536P4028534

Další problémy ve spojení s bezdomovci a nepořádkem museli řešit strážníci na Slovanech v závěru víkendu. Při obhlídce rajónu objevili tábořiště muže bez domova u Lobezské ulice. Ten tam založil doslova skládku.

"Mezi nepořádkem, který se rozkládá zhruba na 30 metrech čtverečních, žije muž bez domova. V neděli ráno ho na místě objevila hlídka městské policie. Osmačtyřicetiletý muž z Rokycanska pospával pod přikrývkami a okolo něj se povalovaly oděvní svršky, plastové láhve od alkoholu, zbytky potravin a mnoho jiného," popsala mluvčí městské policie Jana Pužmanová.

Jakmile na něj strážníci "udeřili", vše přiznal. "Muž ani nezapíral, že všechny ty odpadky, ten nepořádek má na svědomí on sám, že ho v místě nashromáždil. Celou záležitostí se bude zabývat přestupková komise MO Plzeň 2. Zároveň bude i podán podnět k úklidu tohoto veřejného prostranství, kde došlo k založení skládky," dodává mluvčí strážníků.

FOTO: Městská policie Plzeň

 

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Čištění klima