12.11.2025 10:19
11.11.2025 14:42
Podzimní sbírka potravin přinesla v Plzeňském kraji rekordní pomoc
11.11.2025 12:15
Svatý Martin dorazil na náměstí Republiky. Plzeňané ho přivítali s nadšením - FOTKY
QAP byl u toho, podívejte se na FOTKY!
Chodová Planá: Opilý řidič naboural do signalizačního zařízení
V neděli pozdě odpoledne naboural řidič v Chodové Plané do světelného signalizačního zařízení na železničním přejezdu. Muž byl podle záchranářů pod vlivem alkoholu.
Do signalizačního zařízení v Chodové Plané naboural opilý řidič s vozem Škoda Citigo kolem půl šesté večer. Na místě zasahovaly všechny složky IZS.
Řidič skončil v nemocnici. "Muže kolem 40 let věku transportuje ZZS s lehkým zraněním a ebrietou k dovyšetření do nemocnice v Chebu," uvedl další podrobnosti Vítězslav Sladký ze záchranné služby.
"Řidič ročník 1973 jel ve směru na Cheb, kdy projel mimo železniční přejezd, narazil do pilíře signalizačního zařízení a s vozidlem se po havárii převrátil na bok.V důsledku havárie byl v místě přerušen provoz na silnici a také přerušen železniční provoz. U muže byla provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem 2,65 promile," popsala nehodu mluvčí policie Markéta Fialová.
ilustrační foto
