14.07.2025 17:37
14.07.2025 13:08
Barevné kroje, tanec i tradice. Klatovy žily folklorem – FOTKY
14.07.2025 8:46
Plzeň zaplavily Corvetty. Podívejte se na FOTKY z mezinárodního srazu
Cyklista se zranil při pádu z kola, letěl pro něj vrtulník. Policie shání svědky
Policie šetří další nehodu cyklisty s vážnými následky. Došlo k ní o uplynulém víkendu. Cyklistu nakonec musel do nemocnice transportovat vrtulník. Policie shání svědky.

K nehodě cyklisty mělo dojít během uplynulého víkendu. V sobotu měl ve Kdyni v blíže nezjištěném čase havarovat cyklista a způsobit si zranění v Nádražní ulici.
"Osmačtyřicetiletý cyklista jedoucí na jízdním kole nezjištěné značky ve směru od vlakového nádraží do centra Kdyně při průjezdu levotočivé zatáčky vjel na pravý okraj komunikace, přes obrubník vjel na chodník, kde z kola spadl a hlavou se udeřil o sloup veřejného osvětlení. Dne 1. dubna okolo deváté hodiny ráno šel cyklista se zraněním na ošetření k praktickému lékaři. Po ošetření byl cyklista vrtulníkem transportován do nemocnice v Plzni," říká k průběhu události mluvčí policie Dagmar Brožová.
Policie se nehodou cyklisty dál zabývá a shání všechny svědky, kteří by mohli pomoct. "Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158," dodává policejní mluvčí.
FOTO: ilustrační