11.08.2025 15:10
11.08.2025 14:47
Zápas Viktorky s Glasgow Rangers přinese do Plzně přísná policejní opatření
11.08.2025 13:15 11.08.2025 14:00
Pozor na dopravní nehodu u Všerub - FOTKY
Složky IZS zasahují na komunikaci 20/I v úseku od Nové Hospody ke křižovatce na Hunčice. Komunikace je uzavřena.
Lupič si přišel do trafiky vybrat zboží. Akorát po zavírací době
Policie pátrá po zločinci, který se vloupal do trafiky v Plaské ulici a odcizil věci v hodnotě 30 tisíc korun. Vybral si peníze, cigarety různých značek, SIM karty nebo dobíjecí karty mobilních operátorů.

Policisté obvodního oddělení Plzeň 1 prověřují nahlášený případ krádeže, ke kterému došlo v době od 15. do 16 září 2020.
"V přesně nezjištěném času zatím neznámý pachatel násilím překonal zabezpečení trafiky na Plaské ulici v Plzni, do které vnikl. Celou ji prohledal a s sebou si z ní odnesl finanční hotovost 5 000 korun, 36 ks kartónů cigaret různých značek, 3 kusy dobíjecích karet mobilního operátora a minimálně 13 kusů SIM karet od různých společností," říká mluvčí policie Veronika Hokrová.
Svým protiprávním jednáním zloděj způsobil poškozenému hmotnou škodu nejen krádeží zboží, ale i na majetku, a to za předběžně vyčíslených 30 tisíc korun.
"Přivolaní policisté místo činu ohledali, zajistili maximálně možný počet stop a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. Případem se dále zabývají a po pachateli pátrají," dodává Veronika Hokrová.
Foto: ilustrační, PČR