30.05.2025 11:29
30.05.2025 10:32
Klatovskou čeká proměna. Studie zahrnuje více stromů i méně aut - VIZUALIZACE
30.05.2025 8:41
Pozor, v Plzni dnes proběhne cvičení policie!
Luxusní BMW na dálnici D5 lehlo popelem! Škoda je víc jak milion - FOTKY
Hasiči museli ve středu odpoledne krotit rozsáhlý požár luxusního auta na dálnici D5. Škody nakonec překročily milion. Na vině jsou přitom podle všeho technické problémy.
K požáru osobního auta museli vyjíždět ve středu odpoledne hasiči na dálnici D5. Plameny pohltily BMW M6 na 144. kilometru směrem na Rozvadov.
Při příjezdu hasičů na místo byl požár v plném rozsahu a dálnice tak mohla být směrem na Rozvadov průjezdná jen jedním pruhem. Hasičům se nakonec podařilo plameny zkrotit. Škoda se ovšem šplhá do astronomických čísel.
"Škoda byla odhadnuta na 1 milion korun na vozidle a na 100 tisíc na dálnici. Jako příčina byla určena technická závada na mazání," řekl k zásahu mluvčí hasičů Petr Poncar.
FOTO: HZSPK