29.08.2025 18:29
29.08.2025 16:10
Barevný běh, tanec i BMX show. Na Jedničce se chystá akce Hurá do školy
Poslední prázdninová neděle na Jedničce bude patřit sportu a zábavě. V parku U Bazénu na Lochotíně se chystá akce Hurá do školy aneb Děti, hýbejte se.
29.08.2025 13:22
Na křížení ulic Jateční a Chrástecká vybuduje město světelnou signalizaci
Mladík vypadl z okna bytu na náměstí Republiky! Případ šetří policie
Pádem z okna teprve 24letého mladíka se zabývají plzeňští policisté. Podle jedné z verzí vyšetřování měl mladík vyskočit z okna sám po hádce s přítelkyní.

K neštěstí došlo v Plzni v atriu jednoho z domů na náměstí Republiky v neděli večer kolem jedenácté hodiny. Na místo musela záchranka a také hasiči, kteří pomáhali při vstupu do domu. Případem se zabývá dál policie. Mladý muž skončil v nemocnici s mnohačetnými zraněními.
Muž měl podle všeho vyskočit z okna bytu ve třetím podlaží krátce před jedenáctou večer. "Oznámení o pádu muže jsme přijali ve 22:52. jednalo se o pád muže z okna bytu ve třetím nadzemním podlaží na beton atria domu. Zahájili jsme úkony trestního řízení, zda nedošlo k protirpávnímu jednání," potvrdila mluvčí policie Hana Štefflová.
Jednou z vyšetřovacích ovšem je, že mladík se z okna vrhl sám po předchozí hádce s přítelkyní. Záchranka mladíka převezla do nemocnice. "Muže jsme s mnohačetnými zraněními převáželi na emergency," doplnila mluvčí záchranky Lenka Ptáčková s tím, že mimo jiné byl muž převezený s podezřením na poranění páteře.
FOTO: ilustrační