QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY
07.04.2026 6:54
07.04.2026 8:18
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
05.04.2026 19:07
Muži pod vlivem alkoholu se porvali kvůli cigaretě, situaci museli řešit strážníci
12.06.2024 10:12
K potyčce došlo v sobotu 8. června. Celou situaci musela vyřešit hlídka Městské policie Plzeň.
Operační strážník zaregistroval na městském kamerovém záznamu potyčku dvou mužů, ke které docházelo v ulici Solní před budovou pošty.
„Po příjezdu na místo hlídka zjistila, že mezi muži došlo ke slovní rozepři o pouhou cigaretu a celá hádka vyústila v to, že jeden z mužů fyzicky napadl druhého tak, že mu uštědřil facku přes obličej a potyčka byla na světě," uvedla mluvčí Městské policie Plzeň Tereza Schliková.
Z obou účastníků konfliktu byl velmi silně cítit alkohol, a proto přišla na řadu u obou dechová zkouška. „41letý muž nadýchal 4,37 promile a druhý, 36letý, 2,70 promile. Oba muži byli poučeni o tom, aby nenarušovali veřejný pořádek svým chováním a jejich přestupek proti občanskému soužití bude dál projednávat správní orgán,“ dodala mluvčí.
Foto MPP
SDÍLEJTE ČLÁNEK