30.05.2025 11:29
30.05.2025 10:32
Klatovskou čeká proměna. Studie zahrnuje více stromů i méně aut - VIZUALIZACE
30.05.2025 8:41
Pozor, v Plzni dnes proběhne cvičení policie!
Na muže je vydaný zatykač! Policie shání svědky (22.09.2016 08:32:00)
V databázi hledaných osob se ocitl 47letý Petr Koutník, po kterém policie pátrá už od poloviny srpna. Na muže je vydaný zatykač, policie žádá o pomoc při pátrání veřejnost.
Na 47letého muže z Domažlic vydal zatykač pražský obvodní soud. Zatím se ale policistům nepodařilo ho najít, proto se obrací na svědky s žádostí o pomoc.
"Domažličtí kriminalisté pátrají po sedmačtyřicetiletém muži, na kterého vydal Obvodní soud pro Prahu 10 příkaz k zatčení. Hledaný je důvodně podezřelý ze spáchání trestného činu legalizace výnosů z trestné činnosti z nedbalosti," říká mluvčí policie Dagmar Brožová.
Podle policie není vyloučené, že se pohybuje i v Praze. Hledaný muž je vysoký zhruba 175 centimetrů, má vysokou hubenou postavu, modré oči, středně dlouhé hnědočerné vlasy a neholenou tvář.
"Policisté přijmou k hledanému muži jakékoliv informace na bezplatné tísňové lince Policie České republiky 158 nebo na kterékoliv policejní služebně," dodává policejní mluvčí.
FOTO: PČR