10.11.2025 14:36
10.11.2025 14:14
Na Borskou přehradu se vrací plovoucí vánoční strom. Kdy se rozsvítí?
10.11.2025 13:22
Muzikáloví herci z DJKT zasadili alej u řeky Mže - FOTKY
Na případ tragédie v Blovicích policie uvalila embargo! Mrtvý muž pracoval u BIS
Případ střelby v Blovicích v ulici 5. května, kdy zůstali před domem mrtví muž se ženou, policie dál komentovat nebude. Podle všeho šlo o vyvrcholení osobních sporů. Podívejte se na fotky z místa!
Tragédie v Blovicích na jižním Plzeňsku, ke které došlo ve čtvrtek večer, zůstává zahalená tajemstvím. Po střelbě zůstala před domem v ulici 5. května ležet dvě mrtvá těla. Ukázalo se, že nejspíš muž zastřelil svoji bývalou ženu a následně obrátil zbraň proti sobě.
Nález těl potvrdila ve čtvrtek večer také policejní mluvčí Martina Kohoutová. Střelcem měl být muž, který nejprve zastřelil ženu a poté sám sebe. Už během pátečního dopoledne se ale ukázalo, že celý případ bude zapeklitější. Podle dostupných informací muž totiž pracovial u Bezpečnostní informační služby.
Policie se k případu dál vyjadřovat nebude. Dohled nad vyšetřováním převzalo krajské státní zastupitleství. Nicméně zatím to vypadá, že tragédie byla vyvrcholením osobních neshod. Muž se ženou se měli před krátkou dobou rozvést a čtvrteční tragédie tak byla vyústěním rodinných sporů. Případ ale zatím není uzavřený.
Po mrtvých manželích zůstaly dvě nezletilé dcery.
FOTO: www.krimi-plzen.cz





