18.10.2025 10:38 18.10.2025 14:09
17.10.2025 14:12 17.10.2025 14:34
Policejní manévry u pomníku Díky, Ameriko v Plzni. Byl nalezen podezřelý předmět
17.10.2025 13:45
Hledáte smysluplné studium s důrazem na praxi? VOŠ Plzeň je správná volba
Nádraží jako jistota úspěchu, muže převezli strážníci rovnou státním policistům
Strážníci provádí v okolí Hlavního vlakového nádraží Plzeň prohlídky velmi často. Ve středu poznali v hale osobu, která je v právním zájmu policie.

Ve středu před osmou hodinou večer prováděli strážníci ze stanice Územně strážní služby kontrolní činnost na Hlavním vlakovém nádraží Plzeň. Právě tam si v hale všimli muže, o kterém se domnívali, že je osobou v požadavcích Policie ČR.
Muže po ověření totožnosti převezli strážníci rovnou na policejní oddělení. "Z toho důvodu přistoupili strážníci ke kontrole totožnosti. Ověření osobních údajů v pátracích evidencích vzápětí potvrdilo, že o 32letého muže státní policisté mají zájem, a tak jej předvedli na policejní oddělení a předali jej republikovým kolegům k dalším úkonům," uvedla mluvčí strážníků Jana Pužmanová.
Foto: MP Plzeň