22.05.2026 11:00
22.05.2026 8:28
Rolnické se otevře už za pár dní! Přinášíme nejnovější informace
21.05.2026 11:45 21.05.2026 16:46
Policisté hledali 38letou ženu
Napadení revizorů na Americké! Zasahovat museli strážníci
Cizinec v trolejbusu zaútočil na revizory dopravních podniků a také na cestujícího, který jim pomohl. Agresor skončil s pouty na rukou.
Muž napadal v trolejbusu U Práce na Americké třídě v Plzni revizory městských dopravních podniků. Na místo vyjela hlídka strážníků.
"Po příjezdu byl v trolejbusu 34letý útočník v potyčce s dvěma osobami, z nichž jeden byl revizor a druhý, jak se později ukázalo cestující, který revizorům pomohl. Násilníka dvojice tiskla k zemi. Ten byl přesto neustále agresivní, a proto jej strážníci vyzvali, ať zanechá svého protiprávního jednání nebo proti němu bude použito donucovacích prostředků,“ popisuje událost mluvčí plzeňské městské policie Jana Pužmanová.
Agresor byl nakonec s pouty na rukou předán policistům. Teď ho čeká přestupkové řízení. K žádnému zranění ani škodě naštěstí nedošlo.
FOTO: ilustrační
