Nehody motorkářů! K Losiné musela vyjíždět i záchranka

09.07.2016 13:29     09.07.2016 14:44

Hned dvě nehody motorkářů se během soboty odehrály na silnicích na Plzeňsku. U Losiné boural na motorce dokonce manželský pár, oba skončili v nemocnici.

DN_Vysoka_(5)

K nehodě na hlavním tahu I/20 u Losiné došlo kolem sobotního poledne. Na křižovatce se střetla motorka s osobním autem. Na místo musela vyjet zdravotnická záchranná služba.

"Ke střetu osobního vozidla tovární značky Škoda Octavia a motocyklu Honda došlo v prostoru křižovatku na Radyni. Přesné pčířiny nehody jsou stále v šetření," řekla k nehodě mluvčí policie Dana Ladmanová.

U nehody musela zasahovat i záchranka. "Do nemocnice jsme převáželi manželský pár ve věku kolem 40 let. Muž utrpěl lehčí zranění, žena poranění dolní končetiny," doplnila mluvčí záchranky Lenka Ptáčková.

Jen co policisté dořešili nehodu u Losiné, museli vyjíždět k další obdobné nehodě u Šťáhlav. "Také tam došlo ke střetu motocyklu a osobního auta," potvrdila mluvčí policie s tím, že v tomto případě by se mělo jednat o nehodu bez zranění.

FOTO: ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus 15 let_