07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
Auto srazilo cyklistu u Mikulášského náměstí, řešila se i srážka chodce a osobního vozu na Doubravce a dále střet tramvaje s vozem na Slovanech. Během dopoledne se bouralo na Borech.
Záchranné složky zasahovaly v úterý 22. března u několika nehod v Plzni.
K dopravní nehodě cyklisty a osobního automobilu došlo u Mikulášského náměstí kolem 17. hodiny. "Cyklista utrpěl lehčí zranění, při vědomí byl transportován na akutní příjemfakultní nemocnice," uvedla mluvčí záchranky Mária Svobodová. Nehoda omezila i provoz tramvají, a to linek 1 a 2.
Záchranné složky vyjížděly odpoledne také na Doubravku v Plzni. Tady se střetlo osobní auto s chodkyní na křižovatce Rokycanská x Dlouhá. "Z místa transportujeme ženu cca 20 let při vědomí s lehčími zraněními do fakultní nemocnice na Lochotín," upřesnila dále Mária Svobodová.
Odpoledne došlo u obchodního centra Dvořák v Plzni na Slovanech ke střetu auta s tramvají. Řidička po středu narazila do tramvaje a do sloupu se světelným zařízením. Také tady zasahovala záchranná služba.
Dopoledne se stala nehoda na Borech, na křižovatce Sukova x Klatovská se střetla dvě vozidla (viz fotogalerie). Tato nehoda byla naštěstí bez zranění.
foto: HZSPK