04.08.2025 14:40
04.08.2025 10:54 04.08.2025 14:29
U Plzně se střetla dvě vozidla. Silnice je neprůjezdná - FOTKY
03.08.2025 18:18
Čtěte nejnovější předpověď počasí pro Plzeňský kraj
Neobvyklá krádež v Plzni. Muž z obchodu ukradl 333 konzervovaných makrel
Zatím neznámý pachatel z Plzně se do obchodu vydal hned několikrát během dne. Z obchodu si odnesl celkem 333 kusů konzervovaných makrel za více jak 36 tisíc korun.

Policisté prověřují všechny okolnosti nahlášené krádeže 333 kusů rybiček v konzervě z obchodu s potravinami v centru města Plzně. „Na základě zjištěných skutečností si měl během dne 15. ledna celkem třikrát zajít nakoupit do tamní prodejny dosud neznámý pachatel. Jeho cíl byl zřejmě jasný. Z regálu na prodejní ploše si postupně vybral celkem 333 kusů vystavených konzerv s tuňákem za více jak 36 tisíc korun,“ popsala policejní ,luvčí Veronika Hokrová.
Zboží si měl ukrýt dle všeho do s sebou přineseného batohu a z obchodu odejít, aniž by za zboží zaplatil. Policisté v současné době shromažďují důkazní prostředky v prověřovaném případu, na kterém intenzivně pracují a po pachateli aktivně pátrají.
foto: Pixabay